Ledenlijst

Bestuur:  
J.J.G. (Jos) van Cleef                   (Voorzitter)
Bovenstraat 32
6141 CD  LIMBRICHT
Telefoon: 046-4528232 / 06-12020849
josvancleef@gmail.com
R.H.M. (Robert) Zeijen                   (Secretaris)
Anthemiahof 6
6361 JP  VAESRADE-NUTH
Telefoon: 045-2059700 / 06-21836633
Fax: 045-2059701 robertzeijen@ziggo.nl
W.E.P.M. (Guido) Raeven            (Penningmeester)
Langstraat 18
6333 CE  SCHIMMERT
Telefoon: 045-4042730 / 06-51219835
guidoraeven@home.nl
Z.M.C. (Zephyr) Reijnen
Akerstraat Noord 50
6431 HM HOENSBROEK
Telefoon: 06-21894859
zephyr.reijnen@schutterijdoenrade.nl
 J.J.M. (Johan) Gorissen
Vaesrade 72
6361 HH VAESRADE-NUTH
Telefoon: 06-11269069
johan_gorissen@hotmail.com
J. (Jos) Timmermans
Windmolenweg 11
6447 EE  MERKELBEEK
Telefoon: 046-4423964 / 06-53175369
timmermans.jos1952@outlook.com
P.A.H. (Paul) Roberts
Helstraat 2
6019 AP WESSEM
Telefoon: 06-42534269
paul.a.h.roberts@gmail.com
G.J.M. Jorissen                         (Erebondsbestuurslid)
Oranjelaan 125
6166 BL  GELEEN Telefoon: 046-4740603 g.jorissen@home.nl
K.J.J. van Knippenberg               (Erevoorzitter)
Servatiusstraat 58
6444 VM  BRUNSSUM Telefoon: 045-5253255
06-53994632 kavanka@tele2.nl
P.J.M. Berben                           (Erevoorzitter)
Braambos 7
6099 CT Beegden Telefoon: 0475-472438
06-51183075 peter.berben@kpnmail.nl
 

 

Verenigingen:
Schutterij St. Gertrudis Amstenrade
dhr. R. Pelt
Kievitstraat 16
6414 VR  HEERLEN
Telefoon: 06-25171809
secretarisgertrudis@gmail.com
Schutterij St. Gregorius de Grote Brunssum
dhr. L.C.J. Peeters
Olympiade 50
6441 DV  BRUNSSUM
Telefoon: 06-52381339
lcjpeeters@hotmail.com
Schutterij St. Michael Doenrade
dhr. D. Goffin
Kerkstraat 95
6439 AR DOENRADE
Telefoon: 06-29383959
django.goffin@schutterijdoenrade.nl
Schutterij H.H. Marcellinus & Petrus Geleen
dhr. J. Baetsen
Van Itersonstraat 42
6166 XG  GELEEN
Telefoon: 06-21445766
jeroenbaetsen@gmail.com
Stadsschutterij St. Sebastianus Heerlen
dhr. R. Camps
Dwarsstraat 2
6361 XN  NUTH
Telefoon: 06-57543989
secretaris@stadsschutterij-heerlen.nl
Koninklijke Schutterij St. Sebastiaan Heerlerheide
dhr. J.M.H. Augustus
Pronsebroekweg 10
6413 BX  HEERLEN
Telefoon: 045-5227786
hansaugustus52@gmail.com
Schutterij St. Sebastianus Klimmen
dhr. E. Ronckers
Klimmenderstraat 39
6343 AA KLIMMEN
Telefoon: 045-4051313
e.ronckers@hotmail.com
Schutterij St. Salvius Limbricht
dhr. F.J.M.G. Lebens
Pagestraat 14
6141 AL  LIMBRICHT
Mobiel   : 06-14409175
secretariaat@sintsalvius.nl
Schutterij St. Remigius Meerssen
dhr. L. Vrancken
Gasthuisstraat 16
6231 JW  MEERSSEN
Telefoon: 06-81474660
secretariaat@remigius.nl
Schutterij St. Johannes & St. Clemens Merkelbeek
dhr. G.M.M. Jeurissen
Amstenraderweg 17
6447 BS  MERKELBEEK
Telefoon: 046-4423506
jeurissen.g@ziggo.nl
Koninklijke Schutterij St. Lambertus Oirsbeek
dhr. J.H.M. Ruijters
Romenkamp 65
6438 JG  OIRSBEEK
Telefoon: 046-4421575 / 06-30419973
secretariaat@schutterij-oirsbeek.nl
Schutterij St. Sebastianus Puth
mevr. G. Pijls
Steenstraat 22
6155 KH  PUTH-SCHINNEN
Telefoon: 06-53499736
schutterij.puth@gmail.com
Schutterij St. Hubertus Schaesberg.
dhr. C.H.W. Pelzer
Groenstraat 151
6374 JN  LANDGRAAF
Telefoon: 06-48029739
cerielpelzer98@gmail.com
Schuttersgezelschap St. Sebastiaan Schimmert
mevr. M. Goossens
Hoofdstraat 52
6333 BK  SCHIMMERT
Telefoon: 045-4042564
secretariaatschutterijschimmert@kpnmail.nl
Schutterij St. Sebastianus Schinnen
dhr. L.G. Theunissen
Wolfhagen 22
6365 BM SCHINNEN
Telefoon: 06-27127742, lgtheunissen@home.nl
Schutterij St. Eligius en Juliana Schinveld
mevr. K. Theunissen
Bouwbergstraat 25
6451 GH SCHINVELD
Telefoon: 06-20993450 
Kittie.theunissen@gmail.com
Sjtadssjötterie St.-Rosa Zitterd
dhr. H. Frijsinger
Overhoven 69
6136 EB SITTARD
Telefoon: 046-4511428 / 06-53441577
schutterij.st.rosa@gmail.com
Schutterij St. Laurentius Spaubeek
dhr. G. Geerkens
p/a Dorpstraat 111
6176 AB  SPAUBEEK
Telefoon: 06-48636319
bestuur@schutterijspaubeek.nl
Schutterij St. Joseph Stein
dhr. R. Bovens
Brugstraat 11
6171 ET  STEIN
Telefoon: 06-10908161,
secretaris@schutterijstein.nl
Schutterij St. Joseph Sweikhuizen
Sleyerweg 11
6174 RW  SWEIKHUIZEN
Telefoon: 06-81829229
st.josephsweykhuizen@gmail.com
Schutterij St. Martinus Vaesrade
dhr. R.A.W. Oomen
Lijsterstraat 19
6361 VN NUTH
Telefoon: 06-20468723
info@martinus-vaesrade.nlraw_oomen@hotmail.com
’t Mestreechs Rizzjemint     (rustend lid)
dhr. J. Schulinck
Statensingel 14
6217 KD  MAASTRICHT
Telefoon: 06-27359603
fransjozefjansen@online.nl

 

Delen ? Graag !

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.